DM GROUP HAKKINDA

 

DM Gıda Kimdir?

DM Gıda dünyanın önde gelen süpermarketlerine ve toptancılarına süt ve peynir tedarik etmektedir.
DM Gıda hem kendi bünyesindeki markalarıyla Orta Doğu pazarında geniş bir yer kaplamaktadır hem de “private label” olarak yaptığı ürünlerle dünya çapındaki markalara hizmet etmektedir.
DM Gıda’nın Çanakkale, Mersin, Kıbrıs ve Malezya’da çeşitli depo ve fabrikaları bulunmaktadır. Ayrıca İstanbul ve Amerika'da merkez ofisleri bulunmaktadır.

Dm Gıda’nın bünyesi altında bulunan markalar ;
  • Mersin
  • Lizetta
  • Nart
  • Navi Dairy
  • Entheos

DM Gıda, kurulduğu 2003 yılından itibaren, süt ürünleri sektöründe geniş ürün yelpazesi ve de oluşturduğu yurt içi ve yurt dışı iş ortaklarıyla Türkiye’nin önde gelen ithalat ve ihracatçılarından biri olmuştur. Geniş ürün yelpazesinin yanı sıra, peynir sektörünün ürün bazında en çok çeşide ve ülke çapında da en geniş pazar payına sahip firmalarından biridir. Yurtiçi pazarının yanı sıra yurtdışına da büyük çapta ihracat yapan DM Gıda Maddeleri, başta Orta Doğu ülkeleri olmak üzere bir çok dünya ülkesine uzun yıllardır ihracat yapmaktadır.

Sürdürülebilir üretim teknolojisi ve global dağıtım kapasitesine sahip güçlü servis ağı ile DM Gıda, tüm dünyada çeşitli ülkelere ürünlerini taptaze ulaştırabiliyor.

Aşağıda yoğunlukla ihracat yapılan ülkeler bulunuyor. Bu ülkelerde 100 e aşkın müşteri ile işbirliği içinde olan Dm Gıda, ihracat ağını günden güne arttırıp, taptaze peynirlerini dünya ile buluşturuyor.

DM Gıda’nın ihracat yaptığı ülkeler:

Amerika, Irak, Sudi Arabistan, Kuveyt, Katar, Mısır, Birleşik Arap Emirlikleri, Bahreyn, Lübnan, Libya, Oman Sultanlığı, Suriye, Ürdün, Arnavutluk, Filistin ve Vietnam.

Türkiye’de DM Gıda;

Amerika, Avustralya, Ukrayna, Yeni Zelanda gibi ülkelerden ithal edilen Süt Ürünleri, Türkiye’deki çok önemli markalara temin edilmekte olup geniş ham madde kotası sayesinde sürekli bir servis sağlanabilmektedir. Bu imkanlarıyla DM Gıda süt ürünleri sektöründe Türkiye’nin en önde gelen ham madde sağlayıcı firmalarından biri olmuştur.

Dünyada DM Gıda;

Süt ürünleri sektöründe Türkiye’nin en önemli ihracatlarından biri olan DM Gıda, hedeflerini her zaman en üst seviyelere koyan ve Pazar payını her daim arttırmayı hedefleyen yapısı ile her geçen gün büyüyen bir yapıya sahiptir. Her yıl ihracat rakamlarını katlayarak arttıran DM Gıda Maddeleri kendisine her yıl daha yüksek hedefler belirleyerek, Türkiye’nin en güvenilir ve en yenilikçi süt ürünleri ihracatçılarından biri olma yolunda emin adımlarla hedefine ilerlemektedir.

Dünyanın en büyük gıda fuarlarında yıllardır bulunmaktayız. Onlardan bazıları aşağıdaki gibidir;
  • Sial: Paris 
  • Sial: Abu Dhabi
  • Gulfood: Dubai
Vizyonumuz

DM Gıda markasını dünya çapında bilinen ve tercih edilen bir marka haline getirip, ülkemizi en iyi şekilde bu alanda temsil etmek.

Misyonumuz

Tüketicileri sağlıklı ve lezzetli peynirlerimizle buluşturmak.

ÖZEL SÜT ÜRÜNLERİ

DOĞALLIK

Ürünlerimizde her zaman doğallıktan yana olup, tüketicilerimize her zaman kaliteli ve sağlıklı ürünler temin edebilmek.

TEMİZLİK

Temizlik ve hijyenden asla ödün vermeden, fabrikalarımızdan tüketicilerimize en güzel hizmeti vermek

YENİLİKÇİ

Her zaman yenilikçi ve dinamik kalıp, tüketicilerimizin süt ürünleri alanında yeni tatlar keşfetmesini sağlamak.

GLOBALLİK

Sadece Türkiye'nin önde gelen markası olmak değil, tüm dünyada bilinir ve sevilen bir marka olabilmek.